Skip to content

O nas

panele fotowoltaiczne fotowoltaika Opole

Posiadamy siedzibę w Opolu. Na rynku odnawialnych źródeł działamy od niedawna. Mimo to, nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych monterów, pracujących wcześniej wiele lat w swoim zawodzie. Usługi świadczone przez naszą firmę są na najwyższym poziomie.

Naszą specjalnością jest montaż paneli fotowoltaicznych Opole, rozdzielnic oraz pieców elektrycznych. Montujemy na podzespołach firm takich jak: Solar Edge, Huawei, Gorwatt Solarsofar, Foxess oraz Hoymiles. Bazujemy na panelach fotowoltaicznych wyprodukowanych przez: Sharp, Longi, Canadian Solar, QCell, Jinko i Bifacialne. 

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie i zacznij oszczędzać przy pomocy paneli fotowoltaicznych z firmą Kampower. Przysłuż się planecie i zacznij żyć w zgodzie z naturą.

Wdrożonych projektów

120

Wdrożonych projektów
Osób w zespole

6

Osób w zespole
Certyfikatów i uprawnień

14+

Certyfikatów i uprawnień

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym teamem zaczynającym przy montażu paneli fotowoltaicznych w Niemczech i Belgii. Wspólnie od 4 lat pracujemy w zawodzie. Obecnie prężnie się rozwijamy i dążymy do uzyskania jak największego grona odbiorców naszych usług.

Właściciel Kampower - Dariusz Kampa

Dariusz Kampa

Właściciel firmy

Wesprzemy Cię w ubieganiu się o dotacje!

Możesz dostać zwrot kosztów inwestycji oraz montażu

Certyfikaty

Nasz zespół regularnie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje w zakresie montażu fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji. Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności.

certyfikat fotowoltaika montaż, pompy ciepła, panele fotowoltaiczne montaż